Vzorky výplní

Zrcadla

Zrcadla jsou již od začátku výroby vestavěných skříní velmi oblíbenou a cenově dostupnou výplní dveří. Mezi jejich hlavní výhody patří optické zvětšení a prosvětlení prostoru, do kterého jsou umístěny. Zrcadla jsou klasická  stříbrná, bronzová (stmavující do hněda) a grafitová (tm. šedá).

Lamino

Našim zákazníkům nabízíme širokou nabídku laminované dřevotřísky od předních výrobců EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, GLUNZ. Více naleleznete ve složce MATERIÁLY. Pro vaše vestavěné skříně u nás naleznete nejen dřevodekory, ale i módní UNI-barvy. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé a žádané dekory nejen pro vestavěné skříně, ale také pro veškerý nábytek na míru.

Thermopal

Material pro náročné, ve vysokém lesku, odolný proti opotřebení.

Větší vzorky si můžete prohlédnout ve složce MATERIÁLY.

‌Lacobel

Jedna z nejoblíbenějších výplní posuvných dveří našich zákazníků.
Zadní strana čirého skla je lakována kvalitním lakem v rozmanité škále barevných odstínů. Sklo je neprůsvitné a má zářivý lesklý vzhled.

Větší vzorky si můžete prohlédnout ve složce MATERIÁLY.

Connex

Bezpečností sklo, které nabízíme v mléčném provedení - materiál je průsvitný (jsou vidět obrysy věcí).

    

Bambus 

Bambusové výplně vestavěných skříní získávají díky svému přírodnímu původu a originálnímu designu na své popularitě. Bambus pochází z tropů jihovýchodní Asie. Je to všestranně užitečný materiál, který vyniká tvrdostí a odolností. a pomůže Vám domů vnést alespoň malý kousek tropické přírody. Větší vzorky si můžete prohlédnout ve složce MATERIÁLY.

 

 

 

 

 

Zpět

Jsem na Facebooku

Aktuality

Přijmeme profíka truhláře pro nové tvořivé projekty

12. dubna 2018

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Zakázky tvoříme zajímavé, a netradiční, nejedná se o sériovou výrobu. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Důležitý pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Líbí se Vám naše práce? Ozvěte se nám.

Webové stránky vytvořil Acceler