Úvod>Kuchyně>Výběr Kuchyně

Výběr Kuchyně

Kuchyň je nejdůležitějším místem každého domova. Kuchyň je centrum, kde se setkává celá rodina, proto je důležité abychom se zde cítili co nejpříjemněji. Každý máme svou představu o ideální kuchyni. A my Vám můžeme pomoci při realizaci tohoto krásného snu moderní i klasické kuchyně.

Přímo na místě Vám nakreslíme první skycu, kde si budete moci začít plnit Váš sen o nové kuchyni..

V dnešní době si můžete vybírat z velké nabídky provedení nejenom dvířek, od frézovaných po hladké , které dnes většina lidí upřednostňuje vzhledem k designu a praktičnosti.Pracovní desky kterých je také velký výběr se používají spíše silnější 38 mm - 70 mm. Je možné použít i umělého kamene , nebo na zakázku kamen přírodní. Samozřejmostí je kvalitní kování jak od firmy BLUM, nebo HETTICH.

Ve spolupráci s ELEKTRO FRANC - Vám také můžeme dodat vestavné spotřebiče, kde Vám odborníci dokáží poradit a věnovat se Vám.

Zpět

Jsem na Facebooku

Aktuality

Přijmeme profíka truhláře pro nové tvořivé projekty

11. dubna 2018

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Zakázky tvoříme zajímavé, a netradiční, nejedná se o sériovou výrobu. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Důležitý pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Líbí se Vám naše práce? Ozvěte se nám.

Webové stránky vytvořil Acceler