Úvod>Vestavěné skříně>Provedení dveří

Provedení dveří

Další výhodou těchto skříní je, že díky širokému výběru materiálů a možnosti jejich kombinování, mohou být vestavěné skříně úplně zakomponovány do místnosti a být tak nenápadné, sotva postřehnutelné. Stejná skříň při použití jiných materiálů může naopak naprosto změnit charakter místnosti. V dnešní době šatní skříně již neslouží pouze jako strohý úložný prostor, protože moderní materiály umožňují umístit vestavné skříně na jakékoli místo v bytě, kde se díky exkluzívnímu vnějšímu vzhledu mnohdy stávají dominantním „kusem nábytku“.

Všechny materiály se dají libovolně kombinovat u velmi oblíbených dělených dveří, jejichž design si můžete zvolit dle Vaší fantazie. Na korpus skříně používáme lamino tl. 18 mm v mnoha odstínech dřevodekorů a unibarev od výrobců KRONOSPAN, EGGER a KAINDL, GLUNZ, THERMOPAL. Více naleleznete ve složce MATERIÁLY. Pokud si budete přát nestandardní materiály jako např. dýhu, rádi Vám vyhovíme, musíte ale počítat s tím, že tento materiál patří mezi exklusivní a od toho se odvíjí jeho cena a termín dodání. Použití ratanu, bambusu nebo dekorů typu wenge může navodit v interieru exotický nádech dálek..Pro inspiraci si můžete prohlédnou Galerii - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ... ZDE

Zpět

Jsem na Facebooku

Aktuality

Přijmeme profíka truhláře pro nové tvořivé projekty

12. dubna 2018

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Zakázky tvoříme zajímavé, a netradiční, nejedná se o sériovou výrobu. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Důležitý pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Líbí se Vám naše práce? Ozvěte se nám.

Webové stránky vytvořil Acceler