Úvod>O nás

O nás

Truhlářství RENY bylo založeno v roce 1991. Začátky byly doma v garáži se Škodou 1203, postupně zakázky i zkušenosti přibývaly a po pár pronajatých dílnách jsme se konečně v roce 2010 přestěhovali do vlastních prostor, které jsme kompletně opravili a jsou dostatečné pro naši výrobu. Mezi naše hlavní činnosti patří zakázková výroba vestavných skříní a renovace dveří. Tuto činnost jsme v průběhu let rozšířili o výrobu dětských pokojů, předsíní, pracoven, kanceláří a v posledních letech také o moderní kuchyně. Jelikož působíme na trhu již delší dobu, využíváme při zakázkové výrobě veškerých našich zkušeností a snažíme se vyjít vstříc k Vaší plné spokojenosti.

Specializujeme se na návrhy interiérů, které Vám doma nakreslíme, aby jste měli nejlepší možnou představu s novém nábytku. Samozřejmostí jsou 3D návrhy kuchní, kde je možné měnit dekory i barvy.

Naším hlavním zájmem je osobní přístup ke každé zakázce, nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, to se nám v průběhu 22 let působení v oboru osvědčilo. Poradíme Vám jak nejvhodněji uspořádat interiér vestavných skříní i kuchyně, navrhneme Vám nábytek podle Vašich požadavků a přání, aby byl co nejpraktičtější a dlouho Vám sloužil...

Veškeré možné spojení s námi najdete na stránce KONTAKTY nebo přímo e-mailem. V současné době pracujeme ve firmě společně se starším synem. Snažíme se navrhovat moderní , praktický a hlavně kvalitní nábytek.

Na setkání s Vámi se těší Miroslav a Libor Hillebrant.

Zpět

Jsem na Facebooku

Aktuality

Přijmeme profíka truhláře pro nové tvořivé projekty

12. dubna 2018

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Zakázky tvoříme zajímavé, a netradiční, nejedná se o sériovou výrobu. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Důležitý pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Líbí se Vám naše práce? Ozvěte se nám.

Webové stránky vytvořil Acceler